Arvien vairāk interesentu aktīvi piesakās apmācībām tiešsaistē un neklātienē!

Arvien vairāk interesentu aktīvi piesakās apmācībām tiešsaistē un neklātienē!

Laikā, kad vairumam nākas sēdēt mājās, liela daļa izmanto šos apstākļus lietderīgi un apgūst jaunas zināšanas, kas palīdz pilnveidot viņu prasmes, papildināt CV un saglabāt konkurētspēju darba tirgū. Lai arī sākotnēji apmācības tiešsaistē liekas izaicinošas un, iespējams, ne visiem ērts veids kā profesionāli sevi pilnveidot, kad pirmais šoks pārvarēts, novērots, ka interesanti arvien aktīvāk sāk pieteikties apmācībām tiešsaistē.

“Biznesa Akadēmija” šobrīd piedāvā plašu klāstu ar tiešsaistes un neklātienes semināriem, nodrošinot, ka ikvienam ir ērta iespēja gūt jaunas zināšanas.

“Biznesa Akadēmija” piedāvā gan iespēju celt savu kompetenci, piedaloties neklātienes apmācībās, gan tiešsaistē. Apmācības neklātienē nozīmē, ka dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pasta vai videokonferences režīmā, bet tiešsaistes semināri nozīmē, ka apmācības notiks videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.

“Biznesa Akadēmijas” vadītājs Alberts Jodis norāda, ka interesanti arvien aktīvāk piesakās apmācībām tieši tiešsaistē, kas sniedz iespēju komunicēt gan ar pasniedzēju, gan citiem dalībniekiem. “Redzams, ka šajos apstākļos, kad valstī valda krīze, liela daļa doma par pārkvalifikāciju vai vienkārši profesionālu attīstību, jo darba atrašana daudzās jomās šobrīd ir liels izaicinājums. Tāpēc cilvēki arvien aktīvāk domā par to, kas ir šobrīd pieprasīts darba tirgū, un apmācības ir unikāla iespēja ātri un ērti apgūt nepieciešamās prasmes,” stāsta A. Jodis.

Ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju. “Biznesa Akadēmija” piedāvā plašu apmācību klāstu – vairāk kā 50 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

“Tiešsaistes mācīšanās palīdz novērst robežas un šķēršļus – gan sociālos, gan fiziskos. Turklāt jūs varat ietaupīt gan laiku, gan samazināt izmaksas par apmācībām, kas palīdzēs stiprināt jūsu pozīcijas darba tirgū un pretendēt uz augstāku atalgojumu,” apmācību priekšrocības uzsver A. Jodis.

Plašāka informācija par apmācībām un pieteikuma forma: registreties.lv/apmacibas

Profesionālās pārkvalifikācijas apmācības: registreties.lv/parkvalifikacija