Šis ir īstais brīdis, lai pievērstu uzmanību darbinieku apmācībai un karjeras izaugsmei

Šis ir īstais brīdis, lai pievērstu uzmanību darbinieku apmācībai un karjeras izaugsmei

Laikā, kad prasības un tendences darba tirgū nepārtraukti mainās, ikvienam ir vērtīgi apgūt jaunas zināšanas un prasmes, lai spētu izmantot iespējas un konkurētu darba tirgū. “Biznesa Akadēmija” šobrīd piedāvā plašu klāstu ar tiešsaistes un neklātienes semināriem, nodrošinot, ka ikvienam ir ne tikai ērta iespēja gūt jaunas zināšanas, bet arīdzan ir iespēja neapstāties pie izaugsmes plāniem, pat neskatoties uz krīzi.

“Biznesa Akadēmija” piedāvā gan iespēju celt savu kompetenci, piedaloties neklātienes apmācībās, gan tiešsaistē. Apmācības neklātienē nozīmē, ka dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā, bet tiešsaistes semināri nozīmē, ka apmācības notiks videokonferences formātā (izmantojot Zoom) – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.

Šobrīd ir spēkā arī akcija “3 par 1 cenu!”, kas nozīmē, ka, ja esat vairāk nekā 3, tad piemaksa par katru nākamo e-apmācību dalībnieku – draugu vai kolēģi – tikai 20%, kā arī apliecības – visiem tiešsaistes apmācību dalībniekiem.

“Biznesa Akadēmijas” vadītājs Alberts Jodis pauž, ka ikviens, kurš vēlas būt konkurētspējīgāks un domā par savu personīgo un karjeras izaugsmi, var pieteikties apmācībām. Tāpat uzņēmumi arvien biežāk izmanto iespēju pieteikt savus darbiniekus korporatīvajām apmācībām attālināti, kas ir gan daudz lētāk, gan ērtāk šobrīd, kad daļai uzņēmumu ir ļoti svarīgi nodrošināt savu darbinieku izglītību vai pārprofilēšanos.

“Apmācības ir konkurētspējas, pieredzes un zināšanu celšanai. Ņemot vērā, cik spēcīgi daudzus uzņēmumus un darbiniekus ir skārusi Covid-19 krīze, šodien zināšanām ir pavisam jauna nozīme. Apmācības vairs nav tikai iespēja pilnveidot un atsvaidzināt zināšanas par vienu konkrētu tēmu, bet nodrošināt arī jaunas darba un izaugsmes iespējas,” norāda A. Jodis.

Šobrīd ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga, beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju. “Biznesa Akadēmija” piedāvā plašu apmācību klāstu – vairāk nekā 50 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti, kā arī jau pavisam drīz – arī klātienē!

Sekot līdzi apmācību grafikam iespējams šeit: http://registreties.lv/apmacibas