Mācies kopā ar draugiem vai kolēģiem tiešsaistē – līdz pat trīs dalībniekiem par vienu cenu!

Mācies kopā ar draugiem vai kolēģiem tiešsaistē – līdz pat trīs dalībniekiem par vienu cenu!

Zināšanas visos laikos ir bijušas augstā vērtē un arī šobrīd, kad ikvienam ir jādomā, kā saglabāt konkurētspēju darba tirgū, zināšanu pilnveidošana un prasmju uzlabošana ir ļoti nozīmīga. Lai palīdzētu ikvienam profesionāli attīstīties uz izdevīgiem nosacījumiem, “Biznesa Akadēmija” ir nākusi klajā ar jaunu akciju – “Mācies kopā ar draugiem vai kolēģiem tiešsaistē!”, piedāvājot unikālu iespēju līdz pat 3 apmācību dalībniekiem maksāt par semināru vienu cenu.

Ja esat vairāk nekā 3 dalībnieki, tad piemaksa par katru nākamo e-apmācību dalībnieku – Tavu draugu vai kolēģi – tikai 20%.

Ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un kursiem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību programmu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar grāmatvedību, pārdošanu, psiholoģiju un komunikāciju. “Biznesa Akadēmija” piedāvā plašu apmācību klāstu – vairāk kā 50 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

Tā ir ne tikai lieliska iespēja mācīties kopā ar saviem kolēģiem vai draugiem, bet arī krietni ietaupīt. Ņemot vērā, ka prasības un tendences darba tirgū nepārtraukti attīstās, ikvienam ir nepieciešams apgūt arvien jaunas prasmes, lai spētu izmantot iespējas un konkurētu darba tirgū.

Biznesa izglītības centrs “Biznesa Akadēmija” piedāvā gan iespēju celt savu kompetenci, piedaloties neklātienes apmācībās, gan tiešsaistē. Apmācības neklātienē nozīmē, ka dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pasta vai videokonferences režīmā, bet tiešsaistes semināri nozīmē, ka apmācības notiks videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.

Plašāka informācija par apmācībām un pieteikuma forma: http://www.registreties.lv/apmacibas