Jaunums! Ikvienam ir iespēja reģistrēties biznesa izaugsmes veicināšanas un konkurētspējas stiprināšanas apmācību ciklam “BIZNESA KLASE”

Jaunums! Ikvienam ir iespēja reģistrēties biznesa izaugsmes veicināšanas un konkurētspējas stiprināšanas apmācību ciklam “BIZNESA KLASE”

Uzņēmējdarbība mūsdienās prasa ne tikai vispārīgas zināšanas un iemaņas, bet arī spēju būt gataviem profesionāliem izaicinājumiem. Ikvienas uzņēmējdarbības uzsākšanas un attīstīšanas pamatā ir zināšanas – tās ir kļuvušas par veiksmīga biznesa priekšnoteikumu. Topošajam un esošajam uzņēmējam ir svarīgi pārzināt ne tikai mārketinga un reklāmas jomu, bet arīdzan kā veiksmīgi izveidot uzņēmuma struktūru, kā motivēt darbiniekus, ieinteresēt klientus un gluži, kā šaha spēlē, pārzināt katru savu nākamo gājienu. Tāpat kā katra profesija, arī katra nozare ir īpaša ar savām iezīmēm un specifiku, tāpēc pārzināt visus svarīgākos faktorus, lai parūpētos par biznesa attīstību, ne vienmēr ir iespējams. Tomēr svarīgi ir nekad neapstāties meklēt atbildes uz jautājumu, kā es vēl varu uzlabot sava uzņēmuma darbību?

Uzņēmumu vadītājiem, kā arī pārdošanas, mārketinga, reklāmas vai personāla speciālistiem, ir iespēja pieteikties unikālai biznesa izglītības centra “Biznesa Akadēmija” 6 semināru apmācību programmai BIZNESA KLASE 2020. gada janvāris–marts.

Pateicoties finansējumam, šobrīd ir pieejama īpaši demokrātiska cena 6 biznesa apmācību ciklam, kas norisināsies līdz 2020. gada martam un kura ietvaros būs iespēja uzzināt par jaunākajiem risinājumiem pareizas biznesa stratēģijas izveidē, inovāciju pielietojumu, pārdošanas tehnoloģijām, efektīva mārketinga un reklāmas instrumentiem, pareizas komunikācijas piemēriem un pareizas finanšu / nodokļu politikas plānošanas iespējām.

Biznesa apmācības vadīs tādi pazīstami pasniedzēji kā biznesa konsultante, pārdošanas veicināšanas eksperte Sandra Zeltiņa; biznesa trenere Egita Sproģe, biznesa psihologs Jānis Roze un organizāciju psiholoģe, sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Rošāne.

Atcerēties, ka viens no Latvijas uzdevumiem ir strauja un stabila ekonomiskā attīstība, kas sekmē iedzīvotāju dzīves līmeņa celšanos un valsts izaugsmi. Savukārt jebkuras straujas un stabilas ekonomiskās attīstības pamatā ir intensīva un efektīva uzņēmējdarbība.

3 mēnešu apmācību cikls BIZNESA KLASE jeb sešu biznesa apmācību / semināru cena ar pieejamo līdzfinansējumu sastāda tikai EUR 299 (standarta cena EUR 799). Dalībnieku skaits – ierobežots.

Tā ir lieliska iespēja ietaupīt, jo ļauj katram uzņēmumam krietni samazināt izmaksas par darbinieku apmācību, kā arī sniedz iespēju paplašināt to darbinieku loku, kas līdz šim nav piedalījušies apmācību programmās.

Plašāka informācija un reģistrācija pieejama šeit: http://www.registreties.lv/biznesa-klase