Apmeklē apmācības un uzlabo savas pārdošanas prasmes

Apmeklē apmācības un uzlabo savas pārdošanas prasmes

Veiksmīga pārdošana ir ikviena uzņēmuma panākumu atslēga. Lai arī cik labi būtu pārdošanas rezultāti, ikviena uzņēmuma intereses ir pārdot savu produkciju un pakalpojumus pēc iespējas dārgāk un vairāk. Pārdošana ir disciplīna un nepārtraukts monitorings, tāpēc jaunas zināšanas šajā jomā ir nepieciešamība. Tas ir svarīgi, jo laikam mainoties, mainās arī pārdošanas tendences, metodes kā piesaistīt patērētājus un veidi, kā palielināt pārdošanas apjomus.

Lai uzlabotu savas pārdošanas prasmes, ikvienam 27. februārī ir iespēja apmeklēt semināru “24 iemaņas, kas jāattīsta katram veiksmīgam pārdevējam – viss nepieciešamais sekmīgam pārdošanas rezultātam”, kā ietvaros uzzināsiet mijiedarbības ar patērētājiem nianses un iepazīsieties ar pareizas komunikācijas piemēriem. Apmācībām iespējams pieteikties šeit!

Semināra ietvaros ikvienam būs iespēja uzlabot savas pārdošanas prasmes un iepazīties ar dažādiem pārdošanas ieradumiem un veidiem, kas palīdzēs izzināt jūsu pārdošanas situāciju un uzzināt, kā to uzlabot. Tā būs iespēja izskatīt jūsu pašreizējās pārdošanas stratēģijas, noteikt jaunus mērķus un pielāgot metodes to sasniegšanai.

Pārdošana sastāv no spēcīgas iedvesmas enerģijas un pārdošanas tehnikas – viens no galvenajiem noteikumiem ir izprast klientu un tā vēlmes, lai varētu pārdošanas apjomi augt.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam – vien EUR 99 + PVN (standarta cena – 249 EUR + PVN).

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: http://registreties.lv/24-iemanas-veiksmigam-pardevejam